Afscheid Marja en Corrie

Na jaren actief geweest te zijn als secretaris van de vereniging heeft Marja van der Wissel afscheid genomen van het bestuur.  Haar taken zullen worden overgenomen door Jan Kees van Elderen en Rients Couperus . Marja zal nog wel betrokken blijven bij de ledenadministratie. Ook Corrie Tigelaar neemt  afscheid van het bestuur . Zij was ruim zeven jaar actief als voorzitter van de sponsorcommissie en heeft er mede voor gezorgd dat een groot aantal sponsoren onze vereniging steunen. 

 

Beide dames zullen gemist worden en ontzettend bedankt voor wat zij voor de vereniging gedaan hebben. 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.