Chocoladeactie 2022

Bedankt allemaal voor jullie enthousiaste deelname aan de chocoladeactie!!! Er zijn veel kinderen die een heleboel chocolaatjes hebben verkocht. Momenteel is alles besteld en zal rond 6 december worden uitgedeeld.

 

Rond die tijd zal ook bekend worden wie er een leuke prijs heeft gewonnen voor 'het meest verkochte chocolaatjes'.   Mochten jullie nog vragen hebben over de aktie, stel deze dan aan je train(st)er

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.