Blessure? Denk aan de zorg én je portemonnee

Neem bij een blessure altijd eerst contact op met de huisartsenpost. Ga dus niet op eigen gelegenheid naar de Spoed Eisende hulp (SEH).  De naam zegt het al. Je kunt daar terecht voor spoedeisende behandelingen.  

 

Daarnaast is het bezoek aan de SEH niet gratis, maar wordt je eigen risico aangesproken. Dus bel bij een blessure altijd eerst met de huisartsenpost.

 

De HAP in Spijkenisse is te bereiken via telefoonnummer 0181-627055 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.