Algemene Ledenvergadering

Beste Spivoleden,

 

Het nieuwe seizoen is begonnen, trainingen zijn gestart, dus tijd om het seizoen 2021-2022 af te sluiten.

In deze mail de uitnodiging, alvast de agenda  en een oproep voor verschillende commissies die nog op zoek zijn naar versterking. Mochten er zaken zijn die besproken moeten worden tijdens deze vergadering, geef deze dan alvast door via secretaris@spivo.nl

 

De Algemene Leden Vergadering vindt dit jaar plaats op maandag 3 oktober 2022 in de kantine van sporthal Den Oert, aanvang 20.00 uur. Natuurlijk met in achtneming van de op dat moment geldende maatregelen. Houdt daarom de website en FB in de gaten.

 

De stukken van de ALV zijn na 18 september 2022 op te vragen bij het secretariaat via secretaris@spivo.nl.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.