Definitieve Teamindelingen 2022-2023

Na gepuzzel en de nodige hoofdbrekens is het de Technische Commissie weer gelukt om de nodige teams samen te stellen.  Hieronder staan de voorlopige teamindelingen.  Let op! De indelingen zijn onder voorbehoud. Er  kunnen nog wijzigen plaats vinden. 

UPDATE 14/9: De onderstaande indelingen zijn definitief

Download
Defintieve teamindeling senioren 2022-20
Microsoft Excel werkblad 21.8 KB
Download
Definitieve teamindeling jeugd 2022-2023
Microsoft Excel werkblad 14.4 KB

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.