Vergeet het licht niet uit te doen!

We kunnen gelukkig weer de sporthal in, maar we vergeten wel eens iets wanneer we er weer er uit gaan.   Ben je verantwoordelijk voor het afsluiten let dan op dat  alles opgeruimd is, de ramen en deuren dicht zijn, de verlichting uit is én, wanneer aanwezig, het alarm is ingeschakeld.

 

Wil je storingen of andere zaken melden aan de gemeente dan kun je dat  doen via zalen@spivo.nl 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.