Word jij een nieuw bestuurslid?

We zijn op zoek naar enthousiaste leden die namens een aantal commissies deel willen uitmaken van het bestuur. Het gaat hierbij om een voorzitter van de Sponsorcommissie en een voorzitter van de Technische Commissie.  Daarnaast zijn we we ook dringend opzoek naar kanjers die als secretaris of  vertrouwenspersoon de vereniging willen ondersteunen.  

 

Hier vind je een overzicht van  de openstaande vacatures

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.