Beachen in Spijkenisse

Onlangs heeft de gemeente Nissewaard naar buiten gebracht dat er bij de Olympiahal een 'strand' zal worden aangelegd. Het is de bedoeling dat we in de zomerperiode al gebruik kunnen maken van de faciliteiten. 

 

Spivo is samen met HVOS handbal en Olympia Korfbal zeer nauw betrokken bij de realisatie van het plan. Bij alle partijen zijn leden betrokken om met ideeën te komen om het 'beachen' binnen de gemeente tot een succes te maken. 

 

Vooralsnog is de gemeente verantwoordelijk voor de aanleg en exploitatie, maar het zou in toekomst nog kunnen veranderen. 

 

Ben je nieuwsgierig naar de plannen of wil je meedenken stuur dan een mail naar beachen@spivo.nl

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.