Kerstbericht van het bestuur

Beste Spivo leden, ouders of verzorgers van jeugdleden.

 

Het jaar 2020 nadert het einde, gelukkig maar zal menigeen zeggen.

Wat een bizar jaar is 2020 geweest. In januari hadden we nog nooit van het corona virus of Covid-19 gehoord, in maart sloeg het in alle hevigheid toe en zitten we er nu in december nog midden in.

 

Voor onze vereniging was het dus ook een bizar jaar:

 • competitie en trainingen seizoen 2019/2020 stilgelegd;
 • geen einde seizoen feest geen afscheid van trainers/spelers die vertrokken;
 • voorbereiding en trainingen seizoen 2020/2021 hervat;
 • competitie 2020/2021 van start, weliswaar met geen of nauwelijks publiek;
 • competitie en trainingen weer stilgelegd, jeugd mag doortrainen;
 • beperkt trainen senioren weer mogelijk;
 • sinds vorige week weer alles stilgelegd en
 • geen Henk van Bergen oliebollentoernooi.

Een ware rollercoaster dus (schreef iemand daar een liedje over ?) Ik weet niet hoe u het ervaart maar ik heb af en toe toch wel moeite om positief te blijven echter hebben we geen andere optie dan de regels te volgen. Het is zaak om in evenwicht te blijven en veerkracht te tonen, met name psychische weerbaarheid en veerkracht. Het is niet de schuld van iemand en het heeft al helemaal geen zin om eventuele opgebouwde agressie te richten op een kabinet een maatregel of een bepaald persoon. In evenwicht blijven dus.

 

Makkelijk gezegd, denk in deze dagen voor kerst (doorgaans dagen van bezinning) eens aan diegenen die dierbaren hebben verloren, aan de mensen in de horeca, middenstand en zorgverleners (wellicht vergeet ik nog groepen) op hen werd en wordt wel een zware wissel getrokken. Laten we hopen dat het vaccin verlichting gaat brengen.

 

Terug naar Spivo, het bestuur heeft getracht het leed af en toe een beetje te verzachten door:

 • buitentraining mogelijk te maken (met dank aan Penta College Scala Molenwatering);
 • de sinterklaasaktie (ook voor het goede doel) met prachtig gedicht van onze verenigingsdichter Steven! en
 • het niet incasseren van de 1e helft contributie.

Fijn dat we dit gedaan hebben en fijn dat we het konden doen!

 

De kosten voor onze vereniging lopen echter wel door en daarom heeft het bestuur besloten de 1e helft contributie nu medio januari 2021 te innen, om daarna af te wachten hoe de situatie zich ontwikkeld w.b.t. trainen en of competitie spelen. Verder bereiden we een online algemene leden vergadering voor die dan in januari 2021 zal moeten plaatsvinden. 

 

Rest mij jullie allen namens het bestuur in dit bizarre jaar gezegende en heel  fijne kerstdagen met uw naasten toe te wensen. En een veel veel beter 2021.

Namens het bestuur, uw voorzitter,

 

Milko Meijer

PS: Blijf gezond ! en  Spivo is niet zomaar een club ! Nee,…. het is onze club !    

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.