BREAKING: Geen trainingen voor senioren en stopzetten competitie

Het kabinet heeft bekend gemaakt dat vanaf woensdag 14 oktober 2020 te 22:00 uur,  de maatregelen voor de bestrijding van het coronavirus zullen worden aangescherpt.  We gaan weer terug naar een gedeeltelijke lockdown. 

 

De competitie voor zowel jeugd als senioren zal worden stilgelegd. Daarnaast mogen alleen jeugdleden tot 18 jaar trainen.   

 

Vanaf donderdag 15 oktober zullen er dan dus voorlopig ook geen seniorentrainingen zijn!

 

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.