Coronaprotocol op wedstrijddagen

In aanvulling op eerder opgestelde protocollen voor trainingen, zijn er aanvullende regels voor de thuiswedstrijden.  Het bestuur beseft dat er niets leuk of gezellig aan is,  maar het is een kleine opoffering om wel wedstrijden te kunnen blijven spelen. 

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.