Start nieuwe zaalseizoen

Het seizoen 2020-2021 staat op het punt van beginnen.  Vooralsnog zullen de trainingen beginnen in de week van 17 augustus. Controleer even hoe laat je waar verwacht gaat worden. Het kan zijn dat je trainer nog op vakantie is en je iets later begint met trainen. Dit horen jullie van je trainer zelf. 

 

Vanzelfsprekend zullen we de geldende corona maatregelen respecteren.  Jullie worden hierover nog geïnformeerd. 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.