UPDATE: Trainingstijden en locaties 2020-2021

We gaan er gewoon vanuit dat we na de zomervakantie weer kunnen gaan trainen in de verschillende accommodaties.  Voor het komende seizoen zijn dan ook de trainingstijden en locaties bekend geworden. Kijk hier waar en hoe laat jij na de zomervakantie gaat trainen. 

 

UPDATE:  Er zijn een paar trainingstijden aangepast. 

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.