BREAKING: We gaan weer trainen!

Het is écht waar! Nu de maatregelen stukje bij beetje worden versoepeld, hebben een aantal leden een plan van aanpak gemaakt om BUITEN weer te kunnen trainen. Onlangs heeft het bestuur het plan kritisch bekeken en goedgekeurd.  Vanaf dinsdag 26 mei gaan we trainen op de grasvelden rond Den Oert.  Het zal je niet verbazen dat het hier om aangepaste trainingen gaat.

 

Vanzelfsprekend gelden er een aantal belangrijke regels om "coronaproof" buiten te kunnen trainen.  Deze regels kun je hier terug vinden.  We roepen iedereen op om deze goed door te lezen en je te houden aan de aanwijzingen van de trainers én de "corona coördinator". 

Trainingstijden  en velden

Dinsdag Veld 1a + 1b ( Achterzijde Den Oert Veld 2 ( Naast Den Oert
17:30 uur -18:30 uur Meiden C1

CMV3

18:45 uur - 19:45 uur Dames 3

Meiden B1

20:00 uur - 21:00 uur Dames 1 

Recreanten

Donderdag Veld 1a +1b (Achterzijde Den Oert Veld 2 (Naast Den Oert)
17:30 uur - 18:30 uur CMV5 (Beide groepen) Meiden A3
18:45 uur - 19:45 uur Heren 2 Meiden A1
20:00 uur - 21:00 uur Dames 2 Meiden A2

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.