UPDATE: Voorlopige teamindelingen 2020-2021

De Technische Commissie heeft ook nu weer zijn uiterste best gedaan om voorlopige teamindelingen voor volgende seizoen te maken. Zoals gezegd gaat het om voorlopige indelingen er zullen, zoals gebruikelijk, de komende periode nog wel een aantal wijzigingen plaats vinden.

 

13/05 UPPDATE: In verband met het opzeggen en aanmelden van leden zijn de teamindelingen aangepast.

 

We snappen dat de coronacrisis nog een hoop onzekerheden met zich mee brengt, zo ook over komend seizoen. De TC zorgt er in ieder geval voor dat wij bij de start er klaar voor zijn!

 

De indelingen zijn via onderstaande links te downloaden.

Download
20200513_Teamindeling_jeugd 2020-2021.pd
Adobe Acrobat document 165.9 KB
Download
20200513_Teamindeling_senioren 2020-2021
Adobe Acrobat document 195.2 KB

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.