Monique de Vroed coach Dames 1!

Vanaf volgend seizoen zal Monique de Vroed-Hollaar de rol van coach en trainster op zich nemen. Monique heeft ondertussen al heel wat ervaring als coach en trainster, onder andere bij DVO en Volleybalschool Drechtsteden.

 

En ook als speelster deed ze het niet onverdienstelijk, zo speelde ze in de Eredivisie, Europacup én zelfs in Oranje.

 

Voor Spivo is Monique ook geen onbekende, afgelopen jaar trainde ze het tweede damesteam en een paar jaar geleden maakte ze ook al onderdeel uit van de staf van Dames 1.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.