UPDATE 17/3: Jeugdkamp geannuleerd

De uitbraak van het coronavirus heeft er ook voor gezorgd dat het bestuur, met pijn in het hart, heeft moeten besluiten het jeugdkamp voor het weekend van 15 mei 2020 te annuleren. We gaan kijken of het kamp later dit jaar nog gehouden kan worden. 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.