Lennart Mijnans vertrekt bij Spivo

Gisteren heeft Groot Nissewaard het bericht geplaatst dat Lennart Mijnans  zal stoppen als trainer van Dames 1.

 

Lennart heeft onlangs het bestuur in kennis gesteld van zijn vertrek aan het einde van dit seizoen. Naast zijn rol als trainer/coach van Dames 1 zal Lennart ook met onmiddellijke ingang stoppen met zijn werkzaamheden binnen de Technische Commissie.

 

 

Met het vertrek van Lennart  verliest de vereniging  een vakbekwame, bevlogen trainer met technisch inzicht én betrokkenheid bij de vereniging.

 

 

 

Het  bestuur zal, in samenwerking met de Technische Commissie en Dames  1, de komende periode op zoek gaan naar een vervanger.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.