Lounge café Blijf eerder open op dinsdag

Vanaf dinsdag 29 oktober 2019 kun je vanaf 20:15 uur bij Monique terecht voor een drankje!

 

Net als bij Spivo worden de werkzaamheden bij 'Blijf' door vrijwilligers gedaan. Het kost hen tijd om de kantine tot een gezellige ontmoetingsplek te maken.  Dus neem een biertje, colaatje of koffie en 'Blijf' gezellig!

 

De verruiming van de openingstijden lopen tot de kerstvakantie. Bij genoeg animo zal de periode worden verlengd!

 

 


Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.