· 

Twee punten voor Dames 1

Dames 1 heeft in een aantrekkelijk volleybalgevecht twee punten gepakt tegen top-3 ploeg Next Volley Dordrecht. Daar zag het na de eentonige eerste set overigens niet naar uit. Vanaf de tweede set ging de Spivo-machine draaien en die stokte pas eind 4e set. Met iets meer geluk had Spivo vier punten gepakt, maar in de vijfde set was de thuisploeg sterker. Het blijft bijzonder spannend in de strijd om de veilige plaatsen in deze 2e divisie.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.