· 

Belangrijke winst Dames 1

Ook de derde keer dat Spivo en Ledûb 2 tegenover elkaar stonden, is geëindigd in een 3-1 zege voor Spivo. De Spijkenissers begonnen niet goed, maar grepen toch de eerste set in verlenging. De tweede en derde set kenden beide een duidelijk bovenliggende partij. In de vierde set ontliepen de teams elkaar nauwelijks, totdat Spivo zich in de eindfase kon loswurmen van de thuisploeg. Spivo klimt door de zege naar het linker rijtje van de 2e divisie D.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.