· 

Dames 1 wint na knappe comeback

Waar Spivo vorig week voor het eerst een ‘0-4’ noteerde, daar was dit weekend de eerste vijfsetter een feit. Spivo begon tegen Trivos uitstekend aan de eerste set, maar verspeelde een ruime voorsprong. Die lijn werd doorgetrokken in set 2, maar daarna herpakte Spivo zich fantastisch door drie sets op rij naar zich toe te trekken. Het werd de vijfde set nog spannend, maar Spivo hield het hoofd koel.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.