Bedrijventoernooi 2019

Op vrijdag 28 juni 2019 zal tussen 19:00 en 22:00 uur het jaarlijkse 'Bedrijventoernooi' plaatsvinden in Sporthal Den Oert. 

De inschrijfkosten bedragen 50 euro per team. Voor dat bedrag krijg je team naast deelname eveneens een aantal consumpties en bitterballen.  Schrijf je in door te mailen naar bedrijventoernooi@spivo.nl

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.