Milko Meijer's publiekswissel

Na tientallen jaren volleybal heeft voorzitter Milko Meijer afscheid genomen van de reguliere competitie.  In een afgeladen Den Oert werd hij in de vierde set onder luid applaus van alle aanwezigen gewisseld.  Milko blijft als voorzitter en trainend lid nog actief binnen Spivo. 

 

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.