Gratis EHBO training?

Heb jij interesse om een gratis EHBO Training te volgen?

Spivo onderzoekt de mogelijkheid om samen met een andere sportvereniging uit Nissewaard een driedaagse EHBO Training aan te bieden. Deze training zal onder andere bestaan uit een AED instructie, tapen en het aanleggen van verband. 

 

Deze trainingen zijn nuttig maar ook heel leuk. Laat weten of je interesse hebt via info@spivo.nl

 

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.