Teamindelingen en Trainingstijden 2018-2019

De teamindelingen en trainingstijden voor het seizoen 2018-2019 zijn bekend. Kijk in welk team je bent ingedeeld en waar, wanneer en hoe laat je gaat trainen. 

WE GAAN WEER TRAINEN!

In de week van maandag 27 augustus starten de trainingen weer.

 

Bekijk het trainingsschema en de teamindelingen via de onderstaande buttons . 

 

Er kunnen nog wijzigingen plaats vinden in het trainingsschema , maar daarover zullen de teams geïnformeerd worden. 

 

Voor de groep recreanten is de TC nog druk op zoek naar een (of meer) trainer(s)/trainster(s). Lijkt jou het wat om deze enthousiaste groep onder je hoede te nemen of ken je iemand die wij zoeken? Laat het dan weten via tc@spivo.nl, bedankt!

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.