· 

Herhaalde oproep: Trainers gezocht!

De Technische Commissie is nog steeds op zoek naar enthousiaste trainers. 

Nog niet ieder team heeft voor komend seizoen een trainer/coach. De TC is dringend nog op zoek naar een hoofdtrainer/ coach voor Dames 2, de Recreanten en de Talententtraining. Ben je iemand of ken je iemand die interesse heeft om één van deze groepen training te geven? Meld je dan via tc@spivo.nl.

Interesse in een proeftraining?

Op zoek naar een leuke en gezellige volleybalvereniging in de buurt? Of wil je gewoon eens een kijkje nemen bij Spivo om te zien of volleybal iets voor jou is? Dat kan! Spivo staat open voor iedereen, van jong tot oud en van puur recreatieve tot ambitieuze volleyballers!


Sponsoren

Onze sponsoren maken Spivo tot wat het nu is.

We kunnen onze sponsoren niet vaak genoeg bedanken voor hun vertrouwen in onze vereniging, Ook zonder hun zou onze vereniging niet zijn zoals het nu is.